^Back To TopJde o celko ošetření těla pomokvalitních přírodních olejů firmy Nobilis Tilia. V kombinaci s masáží výživný a detoxikační účinek na kůži, tkáně i klouby, podporuje imunitní, lymfatický systém a uvolňuje zatížení nervového systému. Tato masáž nám pomáhá udržovat zdravé tělo, chránit ho před nemocemi a podpůrně působí při jejich léčení.


Masáž ochraňuje před stárnutím a jeho následky, pomáhá předcházet únavě způsobené každodenní rutinní prací. Tato masáž je velmi příjemná, vždyť jejím cílem je také uklidnění mysli a získání tělesné i duševní harmonie. Pokud se dokážete ponořit do svých pocitů, vydáte se cestou dechu a procítíte doteky masáže, vůni a teplo olejů, můžete se projít novým světem, dívat se na svět s radostí a obdivem.


V ajurvédě se doporučuje provádět ji pravidelně.


Vtíráním rostlinného oleje do těla se dodává tělu okamžitý zdroj výživy.


Masírováno je celé tělo včetně hlavy a obličeje. V DEN masáže prosím NEPOUŽÍVAT LAKY NA VLASY, TUŽIDLA, GELY A JINÉ ZPEVŇOVAČE ÚČESU. K masáži se používá velké množství přírodního teplého oleje, lze však provádět masáž hlavy i bez použití olejů.

Při návštěvě si dle svého aktualního stavu  vyberete éterický olej, který se Vašim čichovým buňkám bude líbit :) . Ať už budete mít pocit,že se cítite unaveni, vyčerpání nebo naopak bude chtít zklidnit či prohřát či jen tak zarelaxovat. Společně najdeme to pravé, aby jste si masáž užili na maximum Vaši spokojenosti.

 Copyright © 2024 www.dobrapauza.cz  Rights Reserved.