^Back To TopMinimálně hodinu před masáží nejezte.


Dříve než si lehnete na lehátko, si svléknete oděv z té části těla, která se bude masírovat, lehnete si na lehátko (případně se přikryjete osuškou, která je k dispozici; nebo pokud chcete, můžete si přinést svůj ručník). Při masáži se zakrývá každá nemasírovaná část těla, budete se cítit pohodlně a příjemně. Před masáží je ideální se osprchovat teplou vodou - své tělo tak prokrvíte, uvolníte a dokonale tak připravíte na masáž - masážní prostředky se  lépe vstřebají a i Vy budete mít po skončení masáže pocit větší svěžesti. Navíc se po masáži nemusíte hned sprchovat a tím prodloužíte účinek masážního oleje, který působí i několik hodin po skončení masáže. Vhodné je odložit prstýnky, hodinky, řetízky, případně sepnout dlouhé vlasy.

 

Jste-li alergičtí nebo přecitlivělí na některé látky? Je nutné mi to ještě před masáží sdělit  v těchto případech volím neutrální masážní prostředek.

Nenechávejte se masírovat, pokud máte chřipku nebo horečku či nějaké jiné vážné zdravotní potíže, záněty kloubů a svalů,  kožní vyrážky, plísně, velké modřiny, nádory, vředy. Masáž není vhodná ani při vážných srdečních onemocněních.  Pokud Vám bude zima, neváhejte požádat o další deku. Přesto i během masáží  budu kontrolovat Vaši teplotu na rukou. Odhalená zůstává jen část těla, na které se  pracuje. Můžete očekávat klidné a pohodlné prostředí během masáže.

 

Pro příjemnější pocit bude hrát relaxační hudba. Pokud budete požadovat jinou hudbu či naprosté ticho, neostýchejte se to oznámit. Jde  jen o Vaše pohodlí.

Vaše potřeby jsou na prvním místě


Pro masáže se používají pouze vysoce kvalitní masážní oleje firmy NOBILIS TILIA.

Dejte na svoji intuici. Jsou dny, kdy nemáte náladu, kdy se cítíte zesláblí. V takovém případě masáž raději vynechejte, zavolejte mi a objednejte si jiný termín.

 Copyright © 2024 www.dobrapauza.cz  Rights Reserved.